Import Grecja

Import Grecja

Firma transportowa Banex zajmuje się importem z Grecji od ponad dwudziestu lat. Nabyte doświadczenie sprawia, że przedsiębiorstwa chętnie korzystają z naszych usług – zarówno spedycji jak i transportu.

Przewóz towarów z Grecji do Polski obejmuje przede wszystkim metale nieszlachetne i produkty z nich wykonane, produkty przemysłu chemicznego oraz produkty pochodzenia roślinnego. Rynek grecki nie jest wybitnie popularnym kierunkiem – udział importu z Grecji do Polski to raptem 0,2%. Oznacza to, że rynek wciąż jest godny uwagi i da się znaleźć swoją niszę w sprowadzaniu produktów z ojczyzny demokracji.

import Grecja

Wieloletnie doświadczenie z importem z Grecji

Choć do postronnych obserwatorów dochodzą jedynie głosy o postępującym kryzysie i postępujących niepokojach społecznych, rynek Grecki wydaje się być stabilny. Przynajmniej w kwestii importu, Grecja wygląda całkiem nieźle. Kraj znajduje się w zerowej klasie ryzyka według klasyfikacji OECD. Jest ona zależna od produktu krajowego brutto w przeliczeniu na mieszkańca. Sytuacja w branży transportowej nie wygląda w Grecji tak źle, jak można by przypuszczać na podstawie niepokojów społecznych.

Nasza firma przez wiele lat zajmowania się importem z Grecji, wyrobiła sobie dobrą opinię u krajowych klientów. Nasze samochody docierają zarówno na część kontynentalną kraju, jak i na wszystkie jego wyspy, dlatego wiemy, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, niezależnie od stopnia jego złożoności.

Usługi transportowe z długą historią

Firma Banex cieszy się długą obecnością na rynku usług transportowych. Jej początki sięgają roku 1993. Działaliśmy wówczas w branży związanej z obrotem towarami – stąd wzięła się nasza nazwa. Ze względu na specyfikę działalności, nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania stał się transport.

W 1999 roku zmieniliśmy formę prawną. Zajęliśmy się profesjonalnym świadczeniem usług transportowych między Polską, a krajami położonymi na południu Europy. W szczególności – Grecją (import Grecja). Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych klientów, oraz ich uznanie dla naszej marki.

Bezpieczeństwo towarów - import Grecja

Najważniejszym elementem naszej oferty jest transport ciężarowy pomiędzy Polską a Grecją. Jesteśmy profesjonalnym spedytorem, a naszą działalność cechuje dbałość o każdy szczegół. Kładziemy nacisk na jakość, a nie na ilość. Każdy z naszych podwykonawców zalicza się do grona zaufanych partnerów, z którymi łączy nas wieloletnia i udana współpraca.

Systematycznie dbamy o stan techniczny posiadanych pojazdów i respektujemy wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Nieustannie dążymy do zachowania wysokiego standardu świadczonych usług transportowych. Każdy pojazd pozostaje pod naszą ścisłą kontrolą, dzięki stałej łączności GSM i GPS. Nie jesteśmy obojętni również na dobro środowiska. Nasze pojazdy spełniają najnowszą ekologiczną normę EURO 5. To oznacza, że nie powodują zbędnych zanieczyszczeń środowiska.

Dobrzy ludzie na dobrym miejscu

Nie bez powodu nasza firma cieszy się uznaniem wśród klientów. Stoją za tym dobrzy i pracowici ludzie, którzy chętnie dzielą się fachową wiedzą i cierpliwie odpowiadają na wszelkie pytania klientów, rozwiewając ewentualne wątpliwości. Dzięki dobrej organizacji i uporządkowaniu nasze usługi transportowe cechuje dbałość o każdy detal.

Nasza firma cieszy się wieloletnim doświadczeniem, a jej podstawową specjalnością jest wywóz towarów do Grecji, oraz import towarów z Grecji wraz z jej wszystkimi wyspami (m. in. Kreta), a także na Cypr. Od momentu powstania zdobyliśmy dużą renomę w tym zakresie, a także uznanie w branży spedycyjnej. Posiadamy nowoczesny tabor i realizujemy terminowo wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas!

Masz pytania?
Zadzwoń do nas!

+48 22 478 28 97 +48 504 741 753