Transport Grecja

Transport Grecja

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi transportu z Grecji do Polski oraz z Polski do Grecji. Nie ma dla nas znaczenia, czy kontrahent jest potentatem czy niewielkim przedsiębiorcą. Każdego obsługujemy z zachowaniem najwyższych standardów.

transport z Grecji

Oferujemy

Transport całopojazdowy (FTL)

Czyli wykorzystanie pełnego załadunku pojazdu. Jest to usługa skierowana przede wszystkim do większych przedsiębiorców, ponieważ wymaga nadania dużej ilości towaru. To najczęściej realizowane przez nas usługi. Jego główną zaletą jest fakt, że klient nie współdzieli przestrzeni załadunkowej z innymi nadawcami. Pojazd wyjeżdża z punktu załadunkowego i jedzie prosto do odbiorcy, nie zbaczając z trasy. To sprawia, że jest to najszybszy rodzaj transportu. Nie jest jednak wymaganym, by wykorzystywać faktyczne sto procent ładowności pojazdu. Transport FTL oznacza tyle, że w przestrzeni załadunkowej znajduje się towar tylko od jednego klienta.

Transport drobnicowy (inaczej transport częściowy)

Czyli przewożenie niewielkich ładunków, które nie są w stanie zająć całej przestrzeni w danym pojeździe. Może być to nawet kilka palet. Największą korzyścią z wyboru tego rodzaju transportu dla klienta jest elastyczność cenowa – nie musi pokrywać kosztu transportu całopojazdowego, natomiast koszt tarsnportu jest dzielony między kontrahentami. Z transportu drobnicowego często korzystają klienci giełd transportowych, ale część nadawców, którzy chcą przewieźć towar z Polski do Grecji, kontaktuje się bezpośrednio z nami.

Transport chłodniczy

Czyli usługa przewożenia ładunku w określonej temperaturze. Zazwyczaj dotyczy ona przemysłu spożywczego, rolniczego, farmaceutycznego, kosmetycznego lub chemicznego. Standardowa chłodnia pozwala uzyskać temperatury między -25 a 25 stopni Celsjusza. W tej kwestii istotne są przede wszystkim dwa aspekty. Po pierwsze - im nowszy samochód, tym mniejsze prawdopodobieństwo awarii. Auta z młodszych roczników wyposażone są w lepszą technologię, co daje poczucie bezpieczeństwa w kwestii ewentualnej awarii. Drugi aspekt łączy się niemal bezpośrednio z pierwszym. Każdy przewoźnik, oferujący transport chłodniczy, powinien być wysoko ubezpieczony. Nie potrzeba wiele, by cały ładunek stracił przydatność do użytku ze względu na uszkodzenie chłodni. Posiadając wieloletnie doświadczenie zapewniamy najwyższej jakości usługi minimalizując ryzyko związane z transportem każdego rodzaju.

Szybka wycena

Polityka naszej firmy jest prosta – klient musi być obsłużony szybko i dobrze. Z tego względu oferujemy bezpłatną wycenę transportu z Polski do Grecji w ciągu godziny od złożenia zapytania.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij mail lub po prostu zadzwoń! Potrzebujemy od Ciebie wyłącznie informacji na temat:

  • miejsca załadunku
  • miejsca rozładunku
  • rodzaju towaru i sposobu jego pakowania
  • wymiarów towaru oraz jego wagi brutto

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, gdy tylko przygotuje ofertę.

transport z Grecji do Polski

Nasz tabor

W ofercie Banex Transport znajdują się nowoczesne pojazdy, które z powodzeniem realizują transport na trasie Polska – Grecja. Wszystkie auta spełniają co najmniej normy emisji Spalin EURO 5 lub EURO 6, co jest korzystne dla środowiska oraz pozwala na bezproblemowy wjazd nawet w te miejsca, w których panują restrykcje dotyczące emisji spalin.

Oferujemy transport ciągnikami siodłowymi z naczepami typu Standard, Mega oraz transport chłodniczy.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę transportu z Grecji do Polski. Działamy w branży już ponad 20 lat i możemy pochwalić się dużym gronem zadowolonych klientów. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub wyślij mail. Odpowiemy ekspresowo.

Zadzwoń do nas!

Masz pytania?
Zadzwoń do nas!

+48 22 478 28 97 +48 504 741 753

Najczęściej zadawane pytania

W naszej ofercie znajduje się usługa transportu towarów z Polski do Grecji oraz z Grecji do Polski. Oferujemy terminowy dowóz ładunków całopojazdowych i częściowych na wskazane w zamówieniu miejsce oraz najwyższą jakość transportu. Świadczymy również usługi przeprowadzek firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych.

Naszą ofertę kierujemy do międzynarodowych koncernów oraz małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych transportem towarów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązania transportowe.

Posiadamy 25 lat doświadczenia w transporcie towarów między Polską a Grecją. Doświadczenie procentuje znajomością dróg, branży oraz ludzi tworzących ekosystem transportu międzynarodowego. Wszystko to pozwala zorganizować sprawny proces spedycji, którego celem jest maksymalna optymalizacja transportu oraz satysfakcja klienta.

Nasze pojazdy są wyposażone w telefony korzystające z sieci od polskiego i greckiego operatora. Każdy z nich posiada również moduł satelitarnego monitoringu GPS. Stała kontrola pozwala nam precyzyjnie określić położenie każdego pojazdu.

Transportujemy towary na terytorium Polski i Grecji. Usługa transportu dotyczy zarówno części kontynentalnej, jak i przynależnych do kraju wysp.

Powierzone towary transportujemy za pomocą własnego taboru, który tworzą samochody zgodne z obowiązującymi normami i wymogami. Każdy z nich posiada system łączności satelitarnej oraz spełnia normę EURO 5, dzięki czemu jest przyjazny środowisku.

Każdy towar transportowany naszymi środkami transportu jest objęty ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika zgodnie z przepisami konwencji CMR, na sumę gwarancyjną do wysokości 400 000 EUR. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia cargo.

Maksymalna ładowność wynosi 24 tony. Restrykcje wagowe w tranzycie to 22 ton brutto.

Cena transportu zależy od lokalizacji załadunki i wyładunku towaru oraz jego rodzaju i sposobu zapakowania Na koszt usługi wpływa równie waga oraz wymiary przewożonych towarów.

W celu uzyskania wyceny prosimy o wysłanie zapytania na adres mailowy banex@banextransport.pl. Nasz konsultant odpowie w ciągu godziny.

Zależy nam, aby nasi klienci otrzymali pełną informację na temat świadczonych usług oraz dostępnych rozwiązań, zanim zdecydują się na współpracę. Wycena transportu jest bezpłatna, a konsultant pozostaje do dyspozycji w razie dodatkowych pytań.

Transport do Grecji to przede wszystkim branża spożywcza i rolnicza. Do najczęściej transportowanych dóbr należą również narzędzia, maszyny oraz urządzenia elektryczne.

Przewóz towarów z Grecji do Polski obejmuje głównie metale szlachetne oraz wykonane z nich produktu. Importowane są środki przemysłu chemicznego oraz pochodzenia roślinnego.

Transport chłodniczy to usługa obejmująca przewożenie ładunku w niskiej temperaturze. Przewóz dotyczy najczęściej produktów spożywczych, rolniczych, farmaceutycznych oraz kosmetycznych. Odpowiednia temperatura oraz nowoczesna technologia to gwarancja najwyższej jakości usługi oraz minimalizacja ryzyka podczas transportu.

Transport całopojazdowy polega na wykorzystania pełnego załadunku pojazdu, co oznacza, że samochód transportuje tylko i wyłącznie towar zlecającego przewóz. Główną korzyścią takiego rozwiązania jest fakt, że zamawiający nie współdzieli przestrzeni załadunkowej z innymi nadawcami. Samochód wyjeżdża bezpośrednio od nadawcy i jedzie prosto do odbiorcy, co sprawia, że jest to najszybszy rodzaj transportu.

Transport drobnicowy polega na przewożeniu niewielkich ładunków, które nie zajmują całej przestrzeni załadunkowej w pojeździe. Przestrzeń jest współdzielona przez towary pochodzące od różnych kontrahentów. Zaletą takiego rozwiązania jest dzielenie kosztów transportu między kilku nadawców.