Przewóz towarów Grecja

Przewóz towarów Grecja

Przewóz towarów do Grecji oraz z Grecji do Polski to specjalizacja firmy Banex od ponad dwudziestu lat. Już od pierwszych wyjazdów na południe Europy, wiedzieliśmy, że aby mieć szanse przetrwać na tym wymagającym rynku, musimy wyróżniać się wysoką jakością usług. Fakt, że na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie już trzecią dekadę, dowodzi, że osiągnęliśmy wyznaczony cel.

przewóz towarów do Grecji

Banex specjalizuje się w przewozie towarów między Polską a Grecją

zarówno jej kontynentalną częścią jak i wyspami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, znamy drogi w tej części świata jak własną kieszeń. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, pozwalała nam przyciągać coraz to nowszych klientów. Zachęceni pozytywnymi opiniami innych firm, które korzystały z naszych usług transportu z Polski do Grecji, decydowali się nam zaufać, a fakt, że wciąż dobrze prosperujemy, udowadnia tylko, że jesteśmy tego zaufania godni.

Nie spoczywamy na laurach

Jednak sam fakt, że z powodzeniem świadczymy usługi transportu na linii Polska - Grecja, nie oznacza, że zwalniamy tempo. Sukcesywnie pozyskujemy nowych klientów, którym chcemy zapewnić stuprocentową satysfakcję. Utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami to nasza myśl przewodnia. Celujemy w tworzenie długofalowej współpracy, z której obie strony będą zadowolone. Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy z pojedynczych zleceń. Każdy z klientów jest dla nas równie ważny. Nie jest istotne, czy zlecisz nam jeden, czy sto transportów. Gwarantujemy, że zostaniesz obsłużony tak dobrze jak to tylko możliwe.

Najważniejszym elementem w skutecznym organizowaniu przewozu z Polski do Grecji jest szybki czas realizacji oraz bezpieczeństwo ładunku. Nikt nie chciałby, aby jego towar dotarł do miejsca docelowego zbyt późno. Równie nieprzyjemną sytuacją jest, gdy transport przyjeżdża szybko, ale w drodze doszło do uszkodzeń przewożonego asortymentu. Każdy zgrzyt na linii klient - wykonawca niepotrzebnie komplikuje sprawy. Aby uniknąć stresu i przenoszenia na siebie nawzajem odpowiedzialności za straty znaleźliśmy fantastyczne rozwiązanie. Dbamy o to, żeby do żadnych strat nie dochodziło. Po prostu.

Jesteśmy w kontakcie

Przewóz towarów do Grecji zajmuje dużo czasu. Mówimy w końcu o odległościach rzędu 2000 kilometrów. Wiemy, że podczas pokonywania tak długiej drogi, wiele może się wydarzyć. Chodzi tu zarówno o awarię taboru, utrudnienia drogowe, problemy zdrowotne kierowcy czy sytuacje losowe uniemożliwiające swobodny przejazd przez Polskę czy inne kraje europejskie. Na takie sytuacje jesteśmy przygotowani tak dobrze, jak to tylko możliwe. Kontrolujemy wykonanie usługi transportowej od A do Z będąc w stałym kontakcie z odbiorcą i jak kierowcą wykonującym transport. Pozwala to na szybkie rozwiązywanie problemów, niezależnie od tego na jakim etapie realizacji zlecenia wyniknęły. Daje to poczucie spokoju zarówno nam - nie musimy martwić się o naszych kierowców, bo ci mogą się z nami skontaktować w dowolnej chwili, jak i klientowi. W razie potrzeby, możemy odezwać się do naszego pracownika na prośbę zamawiającego. Ułatwia to również podróżowanie po obcych krajach czy odnalezienie się w miejscu wyładunku. Kierowca nie waha się czy dzwonić, czy lepiej szukać drogi samemu. Komunikacja to podstawa.

Ponadto każdy z naszych samochodów wyposażony jest w GPS, dzięki czemu mamy stałą kontrolę nad ładunkiem. W razie wątpliwości, jesteśmy w stanie w ciągu kilku chwil zweryfikować gdzie znajduje się pojazd i w którym kierunku zmierza. Nie ma możliwości, aby twój ładunek zaginął w trasie. Cały czas mamy go na radarze.

Szanujemy Twój czas, nie tylko w trasie

przewóz towarów grecja

To, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy optymalne strategie transportowe, jest oczywiste. Firma, która od ponad dwudziestu lat spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, musi być po prostu dobra w tym co robi. Nasi kierowcy znają trasy, po których się poruszają, dzięki czemu są w stanie unikać najbardziej zatłoczonych arterii i docierać na miejsce szybciej, niż sugeruje to nawigacja. Jednak nie tylko na etapie przewozu towarów, jesteśmy niebywale szybcy.

Jeśli chcesz szybko sprawdzić naszą ofertę, czekamy na Ciebie! Nasi pracownicy dostępni są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Oferujemy Ci bezpłatną, ekspresową wycenę. Skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij mail lub po prostu zadzwoń! Potrzebujemy od Ciebie wyłącznie informacji na temat:

  • miejsca załadunku
  • miejsca rozładunku
  • rodzaju towaru i sposobu jego pakowania
  • wymiarów towaru oraz jego wagi brutto

Całe zlecenie zostanie wycenione niemal natychmiastowo. Nasz doradca odpowie na zapytanie najpóźniej w ciągu godziny od jego otrzymania. Twój czas jest dla nas cenny.

Zadzwoń do nas!

Masz pytania?
Zadzwoń do nas!

+48 22 478 28 97 +48 504 741 753