Eksport Grecja

Eksport Grecja

Od początku istnienia firmy na rynku transportowym, Banex zajmuje się wymianą towarów między Polską a Grecją. Eksport do Grecji stał się trzonem naszej działalności w 1999 roku, zatem wkroczyliśmy już w trzecią dekadę i nadal stanowimy popularny i doceniany przez klientów pomost między rynkiem polskim a greckim.

eksport grecja

Jeśli chodzi o eksport, Grecja nie jest dużym partnerem dla Polski.

Co prawda wartość przewozu towarów do Grecji jest ponad dwukrotnie większa, od wartości importu z tego kraju, ale nadal, nie mówimy tu o dużym udziale w rynku. Eksport do Grecji to tylko 0,4% ogólnego eksportu z naszego kraju.

Transport do Grecji to głównie branża spożywcza i rolnicza.

Grecy sprowadzają z Polski przede wszystkim jedzenie, produkty pochodzenia zwierzęcego. Z tego schematu wyłamuje się najczęściej przewożone z Polski do Grecji dobro, czyli narzędzia, maszyny i urządzenia elektryczne i części do nich.

Poza świadczeniem usług transportowych, w naszej ofercie znajduje się również spedycja do Grecji. Pozwala nam to zrzeszać przewoźników, co z kolei daje nam większą elastyczność. W razie potrzeby, organizujemy transport taborem sprawdzonych podwykonawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie organizować przewóz towarów do Grecji z większą elastycznością.

Współpraca w licznymi przewoźnikami sprawia, że Banex jest w stanie realizować nawet nagłe zlecenia.

Z tego względu transport do Grecji możemy zorganizować szybciej, niż firma, która polega tylko na swoim taborze. My stawiamy na współpracę, a ilość zadowolonych podwykonawców i klientów świadczy o tym, że taki model prowadzenia firmy się sprawdza. Transport zlecamy wyłącznie przewoźnikom, którzy cieszą się dobrą opinią, ale nie oznacza to, że nasza oferta dotyczy tylko firm, działających w branży od wielu lat. Nie mamy obaw, by nawiązać współpracę z niewielkim przedsiębiorstwem, które jest na początku swojej drogi. My też kiedyś zaczynaliśmy.

W zależności od oczekiwanego terminu przewozu towarów do Grecji, wybieramy najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno dla przewoźnika, jak i dla zlecającego transport. Wykwalifikowany zespół logistyków i spedytorów dba o to, by skoordynować cały proces, niezależnie od tego, czy mówimy o transporcie całopojazdowym, drobnicowym, ADR czy chłodniczym.

Zadzwoń lub wyślij mail z zapytaniem o ofertę.

Wycenę naszych usług otrzymasz ekspresowo! Zależy nam na tym, by nasi klienci nie musieli pozostawać w niepewności oczekując na naszą odpowiedź.

Zadzwoń do nas!

Masz pytania?
Zadzwoń do nas!

+48 22 478 28 97 +48 504 741 753