Eksport z Grecji do Polski

Eksport z Grecji do Polski

Firma BANEX od lat cieszy się uznaniem i zadowoleniem klientów, świadcząc profesjonalne usługi transportowe między Polską, a krajami położonymi na południu Europy. W szczególności – z Grecją  (m. in. eksport Grecja). Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo towarów i ich terminowy dowóz na miejsce przeznaczenia.

eksport Grecja

Spedycja z długoletnim doświadczeniem

Nasza firma od lat świadczy usługi transportowe dbając o ciągły wzrost ich jakości. Początki naszej działalności sięgają roku 1993. Wówczas działaliśmy w branży związanej obrotem towarami – tak powstała nazwa naszej firmy. Specyfika działalności spowodowała, że nieodłącznym elementem naszej pracy stał się transport.

W roku 1999 firma zmieniła formę prawną, wówczas zajęliśmy się świadczeniem usług transportowych między Polską, a krajami położonymi na południu Europy. Swoje usługi skoncentrowaliśmy szczególnie na Grecji (eksport Grecja). Od początku istnienia naszej firmy dbaliśmy o zadowolenie klientów oraz ich uznanie dla naszej marki. Dzisiaj robimy to nadal.

Profesjonalny przewóz towarów – eksport Grecja

Podstawowym elementem naszej oferty jest transport ciężarowy pomiędzy Polską a Grecją. Przez lata działalności wypracowaliśmy sobie opinię profesjonalnego spedytora. W codziennym funkcjonowaniu naszej firmy istotna jest dbałość o każdy detal. Kładziemy nacisk na jakość, a nie na ilość. Wszyscy nasi podwykonawcy zaliczają się do grona zaufanych partnerów. Łączy nas wieloletnia i udana współpraca.

Bezpieczeństwo świadczonych usług transportowych to podstawa. Dlatego systematycznie kontrolujemy i dbamy o stan techniczny posiadanych pojazdów. Bezdyskusyjnie respektujemy wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Swoje dążenia koncentrujemy na zachowaniu wysokiego standardu świadczonych usług transportowych. Nie pozostawiamy naszych samochodów ciężarowych bez nadzoru. Każdy pojazd podlega nieustannej i ścisłej kontroli, dzięki stałej łączności GSM i GPS. Nie jesteśmy obojętni także na dobro naszej planety. Samochody spełniają najnowszą ekologiczną normę EURO 5. To znaczy, że świadcząc usługi transportowe nie generujemy zbędnych zanieczyszczeń środowiska.

Zaufany zespół i profesjonalna organizacja

Na dobre opinie i uznanie dla naszej marki każdego dnia pracuje zespół specjalistów, profesjonalnych w swojej dziedzinie. Nasi pracownicy chętnie dzielą się wiedzą, udzielają rad i cierpliwie odpowiadają na wszelkie pytania klientów, rozwiewając możliwe wątpliwości. Dobra organizacja pracy i ogólne uporządkowanie sprawiają, że nasze usługi transportowe wyróżnia dbałość o każdy detal.

W codziennej pracy przyświecają nam słowa Aldo Gucci’ego: „Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną”. Każdego dnia dokładamy starań, aby zachować jak najwyższą jakość świadczonych usług transportowych. Bezpieczeństwo i terminowość dostaw to podstawa naszej działalności.

Eksport Grecja: profesjonalny przewóz towarów

Podstawą naszej specjalności jest eksport towarów do Grecji (zajmujemy się również importem) wraz z wszelkimi jej wyspami. Nowoczesny tabor pozwala na terminową realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń do nas!

Masz pytania?
Zadzwoń do nas!

+48 22 478 28 97 +48 504 741 753